Esmer Türk hatun, yarağı amına gömen erkeğine karşı hissettiği tutkuyu tarif edemez. Onun dokunuşları, nefesi, bakışları her bir hücresine işlerken, kalbinde alevler yükselmeye başlar. O erkeğin varlığı onun için bir bağımlılık haline gelir, her anını onunla geçirmek ister.

Geceleri yatakta bir araya geldiklerinde, bedenleri birleştiğinde, o anın tadı dudaklarında kalır. Esmer hatun, erkeğinin derinliklerine doğru kayarken, tutkulu bir şekilde ona aşkını sunar. O anın zevki, başka hiçbir şeyde bulamadığı bir hazzı ona yaşatır.

Erkeğinin teninde kaybolurken, ruhu da onunla birlikte uçar. O anlarda zaman durur, mekân unutulur ve sadece birlikte oldukları anın tadını çıkarırlar. Esmer hatun, yarağı amına girdiğinde, ruhunu da ona teslim eder. Onunla birlikte olmanın verdiği mutluluk, hayattaki en değerli hazinedir onun için.

Aşkı, tutkusu ve şehveti bir arada yaşayan Esmer Türk hatun, erkeğine olan sevdasını her an hissettirir. Onunla birlikte olmanın verdiği huzur ve mutluluk, onun için dünyanın en değerli şeyidir. O erkeğe olan aşkı, onu adeta başka bir boyuta taşır. Esmer hatun, yarağın amına girdiği her an, onunla birlikte olduğu için şükreder ve sonsuza kadar onunla olmayı diler.

Comments are closed.