Japon afet, yarağı yerken adeta bir sanat eseri yaratıyordu. Gözleri kapalı, dudakları aralanmış ve nefes nefese kalmıştı. O an, kendinden geçmiş gibi görünüyordu. Yavaş yavaş yarağı ağzına alıyor, dilini dolaştırarak zevk alıyordu. Her hareketinde bir ustalık vardı, adeta bir dans ediyordu.

Japon sürtük, yarağı yerken duygularını kontrol edemiyordu. İçinde yanan ateşi söndürmek için daha da hızlanıyordu. Elleriyle partnerini tutuyor, ona daha fazla zevk vermek için çabalıyordu. O an, sadece o anın tadını çıkarmak istiyordu.

Yavaş yavaş tempo arttı, Japon afet daha da hırslanıyordu. Yarağı derinlere alıyor, nefesini tutarak zevkten inliyordu. O an, kendini kaybetmiş gibiydi. Daha fazla istiyordu, doyumsuz bir arzuya kapılmıştı.

Sonunda, Japon hatun kendinden geçmiş bir halde boşaldı. Yüzünde tatmin olmuş bir gülümseme vardı. O an, içindeki tutkuyu ve arzuyu doyurmuştu. Artık huzurlu ve mutlu bir şekilde dinlenmeye geçebilirdi.

Japon kaşarı, yarağı yerken adeta bir sanat eseri yaratmıştı. Onun tutkulu ve hırslı tavırları, partnerini de aynı şekilde etkilemişti. O an, sadece zevkin ve tutkunun dansını izlemek yeterliydi.

Comments are closed.