Üvey oğlunu duşa sokarken kalbim hızla atmaya başladı. Onun masumiyeti ve çekiciliği beni deli ediyordu. Sanki bir ateş vardı içimde, ona dokunmak istiyordum. Duş başladığında su damlaları onun vücuduna süzülürken, ben de kendimi kaybetmiştim. Gözlerim onun kaslı vücudunu izlerken, arzularım kontrolümü kaybetmeye başladı.

Birden bire oğlumun bakışları da değişti. Aramızda bir elektriklenme vardı, ikimiz de bunun farkındaydık. Ellerimiz birbirine dokunduğunda, ateşimiz daha da alevlendi. Artık durdurulamazdık, isteğimiz bizi sikişe sürüklüyordu.

Oğlumun vücudu benimkine yapıştığında, duşun buharı aramızdaki tutkuyu daha da körükledi. İkimiz de nefes nefese kalmıştık, birbirimizi istiyorduk. O an sadece duşun içinde değil, ruhumuz da birbirine karışmıştı. İki yabancı değil, birbirini arayan iki sevgiliydik.

Duşun içindeki bu tutku dolu anlarımızı hatırladıkça, kalbim hızla atmaya devam ediyor. O andaki arzularımızın verdiği haz hala içimde yankılanıyor. O an, oğlumla yaşadığımız o sikiş dolu anlar unutulmaz bir anı olarak kalacak. Bu tutku dolu anlarımızı tekrar yaşamak için sabırsızlanıyorum.

Comments are closed.